Schody ze stali nierdzewnej

W ramach usług wykonujemy schody ze stali nierdzewnej wewnętrzne oraz zewnętrzne. Przywiązujemy dużą wagę do zagwarantowania funkcjonalnego charakteru naszym konstrukcjom, a jednocześnie mamy na uwadze bezpieczeństwo i estetyczny wygląd. Pracujemy na zlecenie klientów indywidualnych, firm, instytucji, wykonując konstrukcje w pomieszczeniach jedno- oraz kilkukondygnacyjnych. Podejmujemy się prac w obiektach nowo wybudowanych oraz remontowanych i modernizowanych, zapewniając zawsze najwyższy standard wykonania.

Modele wewnętrzne

Wykonujemy wewnętrzne schody ze stali nierdzewnej. Przygotowujemy solidny i bardzo mocny szkielet, na którym oprą się następnie stopnie. Właśnie dlatego do przygotowania konstrukcji wykorzystujemy stal nierdzewną. Odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia. Stelaż tworzymy tak, aby zapewnić odpowiednie warunki do wykonania schodów prostych, zabiegowych bądź kręconych. Dbamy o zachowanie prawidłowych wymiarów długości i wysokości każdego stopnia, pamiętając, że ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo.

Modele zewnętrzne

Przygotowujemy zewnętrzne schody ze stali nierdzewnej dbając o ich wygląd oraz o bezpieczną konstrukcję. Stosujemy materiały, które bardzo dobrze znoszą szkodliwe warunki atmosferyczne jak mróz, wilgoć, woda. Stelaż powstaje na bazie stali nierdzewnej i kamienia bądź betonu. Do wykonania stopni możemy zastosować dowolny, wybrany przez Klienta materiał. Chętnie podpowiemy jakie surowce są najtrwalsze i dobrze znoszą różnego rodzaju zagrożenia na zewnątrz. Powierzchnie stopni możemy wzbogacić o elementy antypoślizgowe, co jest szczególnie przydatne w przypadku schodów zewnętrznych.

Dopasowane do potrzeb

Przygotowujemy projekty, które są dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Konstrukcje powstają na zamówienie po wizji lokalnej, pozwalającej nam na określenie odpowiednich rozmiarów oraz dobranie stopni do schodów ze stali nierdzewnej. Podpowiadamy jaki kształt były najlepszym rozwiązaniem w danych warunkach. Do niewielkich pomieszczeń lepiej sprawdzą się konstrukcje spiralne, zaś na zewnątrz optymalną propozycją są modele proste. Do naszych schodów ze stali nierdzewnej możemy dobrać także odpowiednie balustrady, dopasowane stylistycznie do projektu.

Wykonujemy schody o charakterze nowoczesnym i tradycyjnym. Podejmujemy się niestandardowych zleceń, tworząc konstrukcje w trudno dostępnych miejscach lub obiektach o nietypowych wymiarach bądź kształtach. Możemy wykonać konstrukcje również według powierzonego projektu.