Ogrodzenia ze stali nierdzewnej

W naszej ofercie znajdują się produkty o bardzo dobrej trwałości oraz wysokie estetyce. Proponujemy ogrodzenia ze stali nierdzewnej, które staną się efektowną wizytówką firmy lub domu, jak też umożliwią wygrodzenie i zabezpieczenie terenu posesji. Udaje nam się osiągnąć ten efekt dzięki umiejętnemu wykorzystaniu bardzo solidnego surowca do produkcji. Użyta przy wykonaniu ogrodzeń stal nierdzewna cechuje się bardzo efektownym wykończeniem, a przy tym jest niezwykle solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Lata użytkowania

Ogrodzenia ze stali nierdzewnej to inwestycja na lata. Materiał, z którego zostały wykonane, odznacza się specjalnymi właściwościami fizykochemicznymi, w tym szczególną odpornością na korozję. Nie rdzewieje dzięki wprowadzeniu do stopu odpowiednich dodatków, które podnoszą parametry mieszanki stali. Atutem jest także wytrzymałość mechaniczna. Tymi parametrami charakteryzują się przęsła przez nas wykonywane, które nie wymagają dodatkowej konserwacji ani specjalnych zabiegów konserwacyjnych, aby utrzymać estetyczny wygląd przez lata.

Estetyczny wygląd

Obok trwałości to właśnie efektowny wygląd wymieniany jest często jako zaleta naszych ogrodzeń ze stali nierdzewnej. Materiał cechuje gładka powierzchnia i połysk, co pozytywnie wpływa na wizualną stronę naszych wyrobów. Ponadto dbamy o stworzenie ciekawych projektów – odpowiadających trendom. Przygotowujemy również bardziej uniwersalne propozycje oraz klasyczne wzorniki. Zależy nam na stworzeniu w tym zakresie kompleksowej oferty. Wykorzystujemy w naszych rozwiązaniach także inne surowce. Łącząc metal, kamień, czy drewno możemy osiągnąć bardzo oryginalne niepowtarzalne formy.

Skuteczna ochrona

Wykonujemy ogrodzenia ze stali nierdzewnej, które służą do wygradzania terenu. Mogą być umieszczone na posesji prywatnej, jak i wokół terenu firmy. Zabezpieczają obszar przed wtargnięciem osób niepożądanych, a jednocześnie określają przestrzeń należącą do właściciela gruntu. Wykonujemy także bramy i furty w naszych ogrodzeniach ze stali nierdzewnej, zapewniając w ten sposób kompleksową ofertę. Pozwalają na swobodny wjazd i wejście osób upoważnionych.

Przed przystąpieniem do wykonania ogrodzenia ze stali nierdzewnej konsultujemy się z naszymi klientami. Podczas rozmów ustalamy wielkość poszczególnych przęseł oraz ilość samych przęseł konieczną do wykonania całego projektu. Ustalamy styl i wykorzystanie podmurówki lub zrezygnowanie z niej. Po uzgodnieniu szczegółów zlecenia przystępujemy do realizacji.