Balustrady ze stali nierdzewnej

Dobierając elementy wykończeniowe w naszych domach, warto postawić na rozwiązania, które nie tylko będą się efektownie prezentować, ale także będą posłużą przez długie lata. Stal nierdzewna, z której powstają nasze balustrady doskonale opiera się korozji, dzięki czemu z powodzeniem zastosować można ją zarówno do instalacji wewnątrz mieszkań, jak również do zewnętrznych konstrukcji. Deszcze ani śniegi nie będą w stanie im zaszkodzić.

Tworzone przez nas profile są odporne na uderzenia i wytrzymują duże naciski. W procesie obróbki można je dowolnie kształtować, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do każdej klatki schodowej czy balkonu, a także wzbogacenie o ozdobne detale. Metalowe barierki i poręcze dobrze komponują się również z elementami z innych materiałów, takich jak szkło czy drewno. Balustrady ze stali nierdzewnej łatwo jest także utrzymać w czystości – wystarczy przetarcie szmatką z odrobiną detergentu, by przywrócić im połysk i atrakcyjny wygląd.

Balustrady schodowe

Nasze produkty wykonywane są z pierwszej klasy surowców, skrupulatnie dobieranych do założeń realizowanego w danym momencie projektu. Tym samym, dostępne balustrady schodowe nie tylko świetnie sprawdzają się w swojej roli z praktycznego punktu widzenia, ale też doskonale prezentują. Przedstawione w tej kategorii, wykonywane przez nas wyroby, mogą być użyte zarówno przy wykańczaniu wewnętrznych klatek schodowych, jak i do ogrodzenia zewnętrznych ganków. Zapewnią one bezpieczeństwo w trakcie wchodzenia i schodzenia, dadzą oparcie i uchronią przed upadkiem. Dzięki temu, że w procesie produkcji stosowane są specjalistyczne narzędzia i maszyny, każdy moduł wykonany jest starannie, z dbałością o szczegóły.

Bez względu na to, czy zamawiają Państwo u nas balustrady balkonowe czy schodowe, z pewnością spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy.

Balustrady balkonowe

Wśród prezentowanych w tej kategorii elementów wykończeniowych, z pewnością znajdą Państwo rozwiązanie, które doskonale wkomponuje się w bryłę obiektu mieszkalnego i podkreśli charakter budynku. Proponowane przez nas balustrady balkonowe wykonywane są zarówno ze zwykłej stali, jak i z nierdzewnej, również z wkomponowanymi innymi surowcami. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż realizujemy nie tylko proste i minimalistyczne konstrukcje, ale też te bardzo złożone. Oryginalne, dopasowane do indywidualnych preferencji Klienta projekty wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dla uzyskania spektakularnych efektów końcowych, często łączymy stal z takimi materiałami, jak szkło lub drewno, tworząc świetnie współgrające ze sobą kontrasty.

Skorzystanie z usług naszej nieustannie rozwijającej się firmy to pewność, że w Państwa ręce trafią wyłącznie najlepszej jakości wyroby, wykonane z wyselekcjonowanych surowców. Każdy element – począwszy od tralek, przez poręcze, aż po inne elementy konstrukcyjne, jest wyjątkowy i zrealizowany z najwyższą precyzją. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą balustrad balkonowych.